Agroturystyka Chata nad Wełną znajduje się 30 km od Poznania i zapewnia nocleg dla 15 osób w góralskiej chacie z bala nad samą rzeką Wełna.

Zapewniamy możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych, firmowych, szkolenia i eventy, jak również do dyspozycji gości jest drewniana balia, sucha sauna, pole namiotowe i kamper camping oraz 50 kajaków gotowych na malownicze spływy kajakowe w obszarze

Natura 2000 Puszczy Noteckiej. Odwiedź nas o każdej porze roku.

Spływy kajakowe - Pole namiotowe - Pole kempingowe

Agroturystyka Chata nad Wełną


Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Imię Nazwisko
Numer telefonu
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Piękno krajobrazu tuż obok

Kontakt

chata.welna@gmail.com

64-610 Rogoźno

Rożnowice 38

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Sucha sauna oraz drewniana balia

Miejsca nad rzeką dla campingów i namiotów

Baza 50 kajaków i prywatna przystań nad rzeką

Rozgwieżdżone niebo po sam horyzont

Trasy nordic walking tuż obok Chaty

Ognisko przy samej rzece

Przygotujemy dla Was domowe jedzenie

Drewniany dom z bala nad rzeką Wełną

  1. pl
  2. en

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Twój e-mail:

Wiadomość:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

CAFE

Czym możemy Was zaskoczyć?

Kilka słów o nas

Napisz do nas

Od zawsze podróżowanie było dla nas czymś więcej niż chwilowymi wakacjami. Było to odkrywanie nowych kultur, poznawanie lokalnych smaków, eksplorowanie natury na lądzie i pod wodą. Te doświadczenia zaowocowały stworzenie obiektu, w którym sami chcielibyśmy wypoczywać.

 

Agroturystyka Chata nad Wełną powstała z myślą

o osobach, które szukają wytchnienia od zgiełku miasta, ale również dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek. Nie bez powodu wybraliśmy tą ziemie ponad 10 lat temu aby czerpać z obszaru NATURA2000. Nasz azyl położony jest przy Puszczy Noteckiej, która pozwala na korzystanie z leśnych tras rowerowych i nordic walking. Ponad to cały obszar agroturystki znajduje się nad rzeką Wełna. W związku z tym, zbudowaliśmy przystań kajakową z 70 kajakami gotowymi na malownicze spływy kajakowe oraz duże pole namiotowe, campingowe i miejsce dla kamperów. Oferujemy również rejsy statkiem wycieczkowym typu Galar, po pobliskiej rzece Warta.

 

Jesteśmy fanami swojskiej kuchni i lokalnych produktów. Czarujemy więc naszych Gości domowymi smakami i nietuzinkowymi trunkami, zapewniając możliwość skorzystania z noclegu z wyżywieniem

lub zorganizowanie ogniska. Catering może być przygotowany również na potrzeby imprezy okolicznościowej lub firmowej, na terenie całego obiektu.

 

Naszym priorytetem jest zapewnienie ciepłej i życzliwej obsługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy przez cały rok do Agroturystyki Chata nad Wełną.