Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

64-610 Rogoźno

Rożnowice 38

chata.welna@gmail.com

Kontakt

CAFE

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Twój e-mail:

Wiadomość:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
  1. pl
  2. en

 

 

Spływy Kajakowe - Wełna, Warta, Flinta

4 TRASY  DO WYBORU!

DZWOŃ

730-730-731

 

 

Warta Wełna Travel zaprasza na spływy kajakowe 4 różnymi trasami. Pływamy rzeką Wełną, Wartą oraz Flintą. Posiadamy również do Państwa dyspozycji tratwy 4 osobowe na spływy rzeką Wartą.

 

 

W Rogoźnie Mała Wełna z Jeziora Rogoźno wpływa do Wełny, w miejscu z którego zaczyna się wiele zorganizowanych spływów. Wraz z oddalaniem się od miasta, Wełna pokazuje swoje naturalne oblicze. Jest to ciekawy i malowniczy etap z przeszkodami. Rzeka na tym odcinku malowniczo meandruje wśród łąk i lasów, fragmentami nabierając charakteru rzeki górskiej. Kajakarze chętnie wybierają tę trasę ze względu na bogatą infrastrukturę powstałą z myślą o nich oraz piękne widoki. Po drodze mija się kilka przystani na ciekawych terenach, dwie elektrownie wodne oraz Rezerwat Słonawy. Zakończyć można w Obornikach wpływając na wody majestatycznej Warty.

Wybierz i poznaj bliżej jedną z naszych malowniczych tras spływu:

 

NIEZAPOMNIANE REJSY I SPŁYWY WARTĄ - ZAPRASZAMY!

Pragniesz wrażeń i wypoczynku w pięknej scenerii? Gorąco zapraszamy na niesamowite spływy tratwami oraz spływy kajakowe Wartą, a także na relaksujące rejsy wycieczkowe po Warcie.

To doskonały wybór, szczególnie w czasie, gdy rzeka Wełna ma niski stan wody.

Nie musisz się tym martwić - wybierz nasze świetnie zorganizowane spływy i rejsy po Warcie, a poznasz najpiękniejsze zakątki nadwarciańskiej przyrody!

WYBIERZ SIĘ W FASCYNUJĄCY SPŁYW TRATWĄ PO WARCIE!

Naszym Gościom oferujemy także niezwykłą możliwość wynajęcia i spływu tratwami na dwóch przepięknych trasach rzeką Wartą.

Specjalne tratwy z drewnianym podestem mieszczą aż 4 osoby dorosłe, więc to doskonały pomysł na rodzinny weekend lub przygodę z przyjaciółmi.

Wyobraź sobie, jak opalasz się, grillujesz, biesiadujesz i podziwiasz niesamowite uroki nadwarciańskiej przyrody – a to wszystko z perspektywy tafli wody, podczas relaksującego spływu tratwą po Warcie. 

Świetna zabawa i niesamowite przeżycia gwarantowane!

 

Zorganizujemy całą wyprawę zadzwoń sprawdź stronę

Warta-wełna-travel lub

dzwoń 730 730 731

 

 

 

 

Sporty wodne 
i rekreacja

KLIK

NOWE KAJAKI

 

2 osobowe

www.warta-welna-travel.pl